Co bych dělal dnes, kdybych se chtěl zbavit 15 kg?

Myslím, že by Vám tyto řádky mohly pomoci. Já bych tyto kroky udělal, kdybych chtěl začít. Začít je totiž ta nejtěžší věc. A jen pár procent lidí dokáže udělat krok a dnes jakože začít žít jinak. Je to dost těžké. Proto vždy hledám snazší cesty. Mé knihy už znáte, proto to dnes nebude o nich. Ale úplně o něčem jiném. Je to jen pár bodů, pár zjednodušení, ale výborně fungují!

Pojďme na to!

1. KROK

Běžte si koupit něco hezké na sebe! Fakt! Dnes! 

.... i když se necítíte dobře. Právě proto. Možná Vám nesedí kraťasy, z trička vylézá, co by nemělo a s tímto pocitem se Vám úplně moc nechce něco začít dělat.

Známe tyto stavy. Proto si kupte něco fajn, co Vám i přesto bude sedět a bude Vám v tom fajn. Volnější, dobře padnoucí, abyste viděli, že ten špatný pocit z kg nahoře nemusíte pociťovat každý den. Protože pokud nosíte něco upnutého, každou vteřinu dne si uvědomujete, že jste prostě velcí, nesedí to a vlastně jste špatní. Není to pravda. A musíte to Vaší hlavě teď dokázat.

 2. KROK

Nasedněte na kolo, obujte brusle nebo si dnes udělejte hodně svižnou procházku kamkoliv, kde jste už dlouho nebyli. A to dnes! 

Ne zítra, ani v pondělí, ani JINDY. Prostě se vezměte a jděte. A zapoťte se přitom.

Většina lidí s nadváhou má totiž zpomalený metabolismus, vlastně nemají chuť už skoro na žádné jídlo a cokoliv, co by teď začali jíst, budou jen tlačit na sílu do sebe.

Potřebujete to rozproudit, trošku se zapotit, rozproudit endorfiny. Tohle bude fungovat.

Potom dostane hlad a chuť na jídlo.

 3.KROK

Připravte si JEDNO zdravé jídlo. 

Co to je? To, co Vám chutná a máte na to právě teď chuť.

Salát s kousky restovaného kuřete, zeleninou, lehce politý olivovým olejem a pár opečených chlebových krutonů?

Nebo tvaroh s porcí jahod a trochou ovesných vloček opražených s medem?

Lívanečky s cottage sýrem? 

Vaječná omeleta se špenátem a rajčaty a k tomu opečený toast?

Nebo zeleninové rizoto se sýrem a čerstvým salátem?

To je jen pár možností. A najezte se! S chutí a dobrým pocitem.

Víte, mně píše hodně lidí, že je pro ně strašně těžké začít. Potkávají mě na ulici a vždy se rozhovor stočí k tomu, jak by měli se sebou něco dělat a od pondělí určitě začnou. NEZAČNOU! Většinou opravdu nezačnou.

A víte proč? Protože dneska mají ještě ty párky v lednici a musí se dojíst. Protože dnes prší a nejde jít ven. Protože jsou zrovna dnes unavení tak moc, že to nejde a zítra to bude úplně stejné.

Neexistuje dokonalý den. Moment. Chvíle.

Existuje jen to, že bez nějakých velkých příprav udělám pár věcí, které posílí naši sebedůvěru, že jsme pro sebe cokoliv udělali a pomůžou nám začít znovu a jinak.

A dnes? Dobrý pocit s nového kousku v šatníku, docela zlom v pohybu, který jste minulé týdny neměli a ještě konečně jedno zdravé jídlo.

Je to malé?

Sakra! Tohle není málo. To je naprosto zásadní změna oproti měsícům a rokům, kdy člověk každý den nedělal nic a teď během jednoho dne začal.

A zítra to bude zas o kus dále.

Ať se Vám daří!

Takže plán na dnešek: něco malého koupit, nazout boty a jedno jídlo!

Neděláte to pro mě, ale pro sebe!

Tom

Chcete odlehčit tělu, zbavit se zbytečných centimetrů?

Začněte tímto plánem, který jsme sestavili přímo pro ty, 

kteří chtějí začít a chtějí vidět brzy výsledky.

Ahoj Tome, minulý týden jsem odjela na chalupu. Zvážila jsem se pak v pondělí a měla jsem dole přesně 3,5 kg! Teď mám od pondělka do pátku dalších 1,2 kg dole, takže do dnešního dne celkem 4,7 kg! Super!!! Nemám vysokou nadváhu, takže je tvůj jídelníček opravdu účinný. Tento týden je pro mě výrazně chutnější, upravila se mi i stolice do normálu a mám i víc energie. 

Možná je to jenom v hlavě, protože mi minulý týden hrozně chybělo kafe, byla jsem z toho fakt úplně v depresi. Tento týden si dávám jedno denně, dám si tam lžičku medu a sušenou sojovou smetanu. Ale předtím i potom piju hodně vody, za den vypiju třeba 4 l. A opravdu se cítím výborně. Za mě HOOODNĚ BEZVA a moc ti děkuju. 

Lidka, po 4. týdnu 

Já vám musím strašně poděkovat.
Ptala jsem se hodně "odborníků", co jíst či nejíst. Odpověď vždy byla méně sacharidů, více bílkovin, nebo dokonce žádné sacharidy, žádné sladké. Ovoce je fuj. Zelenina mňam. Upřímně jsem se zděsila, že dieta, nebo respektive zdravější verze jídel mohou být tak těžké. Já která má ráda pečivo, přílohy. Dlouho jsem se tomu bránila, ale zkusila jsem stravu podle vás, kde je ovoce, zelenina, všechno. A kila jdou dolů. Držela jsem diety, zkoušela jsem to, ale vzdala jsem to. Za mě bez sacharidů je to neudržitelný efekt. Ale každý má zkušenosti jiné. Já jsem za to, že jídelníček má být kompletní se vším, co tělo potřebuje. ????

Sára

Co bych udělal já, abych se zbavil 15 kg

Nejjednodušší plán a Nejjednodušší recepty

Plán pro ty, kteří se chtějí cítit dobře, zhubnout a dopnout opět staré rifle.

Plán je na 29 dní a už po této době uvidíte změny. 

Přejít na objednávku

Nejčastější Vaše otázky a odpovědi:

Co když mi něco nebude chutnat nebo nemůžu jíst?

Popravdě. Počítal jsem s tím, že plán budete dodržovat tak na 70% a aby i přesto fungoval. :-) Když tedy něco vynecháte nebo obměníte, přesto uvidíte na sobě změny. Jde o celek a když si něco nahradíte, nebude to vadit.

Jak může nějaký plán fungovat, když je každý úplně jiný?

Předpokládám, že to je asi nejčastější otázka. Samozřejmě netvrdíme, že plán funguje na všechny. Proč bychom Vám lhali? Ale přesto vidíme změny na naprosté většině lidí, kteří začali. Tento plán využívá většina žen a zapojuje se jen velmi malé množství mužů. Přesto i oni mají výborné výsledky.

 

Důvod je ten, že v plánu je velké množství zeleniny, polévek, snadných a lehce stravitelných jídel a pokrmů prospěšných pro žaludek. Když tedy přejdete z klasického stravování do tohoto režimu, tělu se uleví, pročistí se a začne se přirozeně zbavovat zásob. I kdybychom vše počítali, stejně nedosáhneme absolutní přesnosti.

 

A jestli přijde po ukončení plánu JOJO efekt? Pokud hned po skončení plánu začnete jíst hranolky, burgery, párky v rohlíku a pizzu, na 100% JOJO efekt přijde.

 

Pokud po skončení plánu začnete jíst dále normálně, nebudete se přejídat a začnete vařit zdravější jídla, JOJO efekt nepřijde.

Musím při plánu cvičit?

Nemusíte. Cvičení nebo jakýkoliv pohyb samozřejmě pomůže, ale dřít se v posilovně opravdu nemusíte. V knize doporučujeme úplně běžný pohyb a rychlejší chůze bude úplně ideální a hlavně bude stačit.

Budu muset počítat kalorie a vážit si jídlo?

NE! Nemusíte nic počítat. Plán je natolik odlehčený, že určitě nebudete jíst přes limit.

 

 

Co bych udělal já, abych se zbavil 15 kg

Co v plánu najdete:

  • Jídelníček na 29 dní
  • Nákupní seznam
  • Jednoduché recepty
  • Běžné suroviny
  • Účinné rady
  • Plno skvělých receptů

 

 

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz