Jak přežít v dnešní době - EBOOK

Kód: 340
Novinka Tip
299 Kč
Skladem

Vyprodaná tištěná verze knihy. Tuto publikaci je možné objednat jen jako ebook ke stažení za nižší cenu.

Tato kniha Vám vlije do žil opět trochu optimismu a nové energie i v době, která je řekněme divná. Téměř 10 let pomáhám lidem najít rovnováhu ve svém životě, klid a odvahu žít tak, jak si zasloužíme. Okolnosti dnešní doby tomu nepřejí. Ale to neznamená, že máme dál padat na hubu a snažit se jen přežít. Sám jsem napsal 11 knih a často mi bylo řečeno, že jsem měl prostě štěstí. Ano, měl jsem 11 krát štěstí. Život není o štěstí, ale o tom, co chceš nechceš a co pro to uděláš.

Krize je vždy nejlepší dobou pro příležitosti. A tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo cítí, že některé okolnosti „venku“ už nedávají smysl. Cítí prázdno, vnímají agresi lidí kolem a někdy i ztrácí naději. Kniha vám otevře nový pohled na to, co se děje kolem. Poradí, ukáže to, co není vidět, dá vám sílu, nadhled tam, kde jste ještě nepátrali. Nevyřeší nic za Vás, ale dá vám tolik síly, že řešení pro sebe najdete sami.

„Říkal jsem si, že bych chtěl napsat knihu, kterou bych chtěl sám číst. Proto je rázná, stručná, důrazná, surová, přesně jako obálka, ale o to více je o vás.  Obsahuje desítky krátkých kapitol a autorské jednoduché ilustrace, které nejsou žádným uměním, ale ukázkou, že jednoduchý svět, který si vytvoříte, vás vždy podrží i v době, která není lehká“.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz